Një ëngjëll i vërtetë! Granit Xhaka tregon për herë të parë portretin e vajzës!

Në fillim të muajit, Granit Xhaka u bë baba për herë të parë. Partnerja e tij, Leonita, solli në jetë një vogëlushe, Ayanën e të dy nuk mund të ishin më të lumtur se kaq.

 

View this post on Instagram

 

Welcome our little princess Mommy and Daddy love you ❤️ @leonita.x

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on


Dhe futbollisti I njohur I kombëtares e ka treguar këtë lumturi në cdo mënyrë të mundshme. Ai postoi së fundi një foto në rrjetet sociale ku shihet fytyra e vogëlushes, dicka që mjaft prindër të rinj ngurrojnë ta bëjnë.

 

 

View this post on Instagram

 

AYANA❤️ @leonita.x

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Por Graniti nuk e fsheh krenarinë e tij. Madje, për t’iu përkushtuar plotësisht vajzës së tij, Graniti ka vendosur të marrë një “pauzë“ nga futbolli.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article