Pritjes së ëmbël i vjen fundi, gazetarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Gazetarja e njohur shqiptare Albina Gjergji është bërë nënë për herë të parë.

Pak muaj pasi dha lajmin e fejesës me partnerin e saj, zv/kryeredaktorja e “Koha Jonë” ka zbuluar se vetëm 4 ditë më parë është bërë nënë e një vajze.

“Falemnderit Zot për gëzimin e madh që na dhe”, ka shkruar gazetarja poshtë fotos ku shihet dora e vogëlushes. Nëna e re ka zbuluar kështu se vajza ka lindur në New York-un ndonëse nuk e ka zbuluar ende emrin e vogëlushes.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article