Nga Arbana Osmani te Ami; Shtëpitë e frikshme të VIP-ave shqiptarë për Halloween

Festa e frikshme e Halloween ka mbërritur në shtëpitë e disa personazheve të njohur të shoëbiz-it shqiptarë. Emra si Arbana Osmani, Ami dhe Ermali janë të parët që kanë nxituar të vendosin kunguj e të tjera dekorime për festën e 31 Tetorit, që më së shumti e gëzojnë më të vegjëlit e shtëpisë.

Shtëpia e Amarda Toskës dhe Ermal Mamaqit

Dekori në shtëpinë e Arbana Osmanit

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article