Ditë e trishtë për këngëtaren shqiptare; nëna e saj ndahet nga jeta!

 

Këngëtarja e njohur nga Kosova Kaltrina Selimi ka pësuar këtë mëngjes një humbje të madhe. Nëna e saj është ndarë nga jeta, dhe lajmin e trishtë artistja kosovare e ka bërë me dije nëpërmjet një postimi në Instagram.

“Miq te dashur! Me dhimbje të thellë ju njoftoj se nëna ime e shtrenjtë ndërroj jetë. Varrimi behet sot me 05.11.2019 ne ora 14 ne varrezat e Prishtinë”; ka shkruar Kaltrina duke dhënë kështu lajmin më të trishtë të jetës të saj.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article