Këngëtari i njohur bënë protagoniste të dashurën në klip…

Mc Kresha, një muaj më parë, solli një bashkëpunim me këngëtarin Art Abazi-n. Kënga e titulluar “Enigmë”, numëron më shumë se 1 milionë klikime në Youtube dhe është një nga më të pëlqyerat kohët e fundit.

Në klip vihet rë një vajzë sexy dhe shumë joshëse, e cila është edhe e dashura e këngëtarit më të cilin ka bashkpunuar Mc Kresha, Art Abazi.  Ai është një nga këngëtarët më simptikë të showbizzit sot, e ndërkaq edhe vëlla i këngëtarit të famshëm Dren Abazi.

Në një intervistë më të hershme, Abazi për  “Panorama Plus”,ka bërë vetë publike se është tmerrsisht i dashuruar. Me këtë ne kuptojme se kënga është një dedikim për të dashurën e tij.

“Vajza në klip është e dashura ime, të cilën po e dua akoma më shumë, sepse klipi nuk do të ishte i njëjti pa sharmin dhe elegancën e saj. Unë jam çdo ditë i dashuruar. Marr dhe jap dashuri në çdo moment. Terapi më të mirë se kjo s’ka dhe s’do të ketë.”

Këngëtari nuk e ka bërë me dije emrin e të dashurës, por tashmë mesiguri fnsat janë kënaqur me bukurinë e saj, dhe e kanë humbur kurizoitetin për emrin dhe të dhëna të tjera rreth saj.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article