Po shkonin drejt altarit, çifti i njohur shqiptar i jep fund fejesës!

Ata janë konsideruar si një çift i konsoliduar e që priteshin ta kurorëzonin historinë e tyre të dashurisë në martesë. Por gjerat duket se nuk kanë shkuar aspak mirë për modelen Heidi Lushtaku dhe boksierin nga Kosova, Robin Krasniqi.

Dyshimet e para kanë nisur nga mungesa e postimeve të çiftit në rrjetet sociale.

Jo vetëm kaq por dyshja nuk e ndjek më njnëri-tjetrin në Instagram e madje kanë fshirë edhe fotot e përbashkëta, gjë që ka çuar në aludimet se ata mund t’i kenë dhënë fund romancës disavjeçare.

Si Heidi dhe Robini në intervistat e përbahskëta në media janë shfaqur gjithmonë shumë të dashuruar krah njëri-tjetrit e madje kanë folur edhe për planet e tyre të dasmës, që mesa duket janë anulluar. Deri më tani vetë protagonistët nuk kanë bërë asnjë reagim publik mbi vërtetëtësinë e lajmit.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article