“Edhe pse jam nënë vetë, prapë kam nevojë për ty”, Bora Zemani na njeh me të ëmën për ditëlindje!

Bora Zemani ka bërë një dedikim emocionues për mamanë e saj e cila sot feston ditëlindjen. Prezantuesja ka zgjedhur një foto të vjetër nga fëmijëria e saj për të shkruar edhe një dedikim emocionues për shoqen e saj siç e quan vetë Bora.

“E bukura ime ka ditelindjen sot! Je gjithcka per mua… shoqja, motra, mami im! Energji e bukur, shpirt i qeshur… jam me fat qe te kam ne jeten time! Sado te rritem dhe edhe pse sot jam nene vete, prap kam nevoje per mamin tim, njesoj, si ne keto foto! Te dua ma! Edhe 100 vite te bukura per ty.”

Sigurisht pas këtyre fjalëve të ndjera të së bijës, edhe mami Ermira nuk ka nguruar të komentojë duke falenderuar të bijën duke shkruar: “Shume faleminderit Bora! Edhe une te dua shume super e bukura ime! Te puth foooooort!.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article