E lidhur me kolegun 23-vjeçar?! Fotot zbulojnë romancën e Rita Orës me djalin e aktorit të famshëm

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora mund të ketë nisur një romancë të re me kolegun e saj, aktorin Rafferty Law.

Rita dhe Law momentalisht janë pjesë e xhirimeve të filmit më të ri “Twist” dhe gjatë eventit të British Fashion Awards u panë dorë për dore së bashku duke nxitur kështu zërat se midis tyre mund të ketë nisur një histori dashurie.

Artistja 29-vjeçare dhe aktori 23-vjeçar lanë për pak kohë sheshxhirimin e filmit këtë të hënë në mbrëmje dhe u fotografuan dorë për dore në after party-n e British Fashion Awards, organizuar nga stilisti Giorgio Armani.

Rita e veshur bardhë e zi dhe aktori me të zeza, dyshja ishte kombinuar më së miri dhe ishin në të njëjtën linjë sa i përket veshjeve të tyre.

DailyMail shkruan se ka kontaktuar me përfaqësuesit e dyshes, por deri më tani nuk ka asnjë deklaratë.

Kujtojmë se Rafferty Law është djali i aktorit të famshëm Jude Law.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article