Horoskopi ditor, e martë 3 dhjetor 2019

Dashi

Te dashuruarit do jene me tolerante dhe do i zgjidhin shpejt e shpejt problemet qe iu kishin dale para disa kohesh. Beqaret me siguri do kenë dashuri me shikim te pare dhe do fillojnë lidhje afatgjata. Jeta e tyre do jete shume ndryshe qe tani e tutje. Ne planin financiar do keni mbështetjen e Merkurit dhe situata do jete disi me e mire se me pare.

Demi

Venusi do jete ne krahun tuaj gjate kësaj dite dhe do iu nxite t’i jepni prioritet absolut jetës ne çift. Do ndiheni shpesh te lumtur dhe te kënaqur pranë atij qe doni. Beqaret do vuajnë tej mase duke qene se dikush do ua rrëmbejë papritur personin qe pëlqenin. Ne fakt ata duhet t’i kishin shprehur ndjenjat pa qene vone. Financat do përmirësohen goxha fale një pune fitimprurëse.

Binjaket

Do vendosni rregull me ne fund ne jetën tuaj ne çift dhe do i sqaroni edhe disa hatërmbetje. Gjithçka do jete shume me ndryshe sot. Beqaret ka gjasa te takojnë dashurinë e madhe gjate një darke me koleget. Bëjini sytë katër gjate gjithë kohës. Financat do mundoheni t’i stabilizoni, por gjerat nuk do jene dhe aq te thjeshta. Kërkoni ndihme nëse nuk ja dilni dot.

Gaforrja

Asnjë planet nuk do mundet sot ta pështjellojë lidhjen tuaj ne çift. Përfitoni nga dita me diell për te reflektuar duke qëndruan paksa ne qetësi deri ne mbrëmje. Beqaret do njihen me shume persona, por asnjeri nuk do iu përputhet ne çdo pike. Ne planin financiar duhet te bëni edhe ndonjë sakrifice për te rregulluar situatën. Ka shume gjasa qe t’ia dilni mbanë.

Luani

Do jeni sensuale dhe ne humor te mire gjate kësaj dite. Do kënaqni partnerin dhe veten tuaj. Ne mesdite mund te ketë edhe ndonjë surprize. Beqaret do e gjejnë princin e tyre te kaltër pas një kohe te gjate kërkimesh. Gjithçka do jete shume me ndryshe për ta tashme. Edhe ne planin financiar priten ndryshime goxha te mëdha. Do çliroheni nga meraku.

Virgjeresha

Ka shume mundësi qe jeta juaj ne çift te jete e mërzitshme gjate kësaj dite. Nuk do kuptoheni shume mire me partnerin dhe nuk do bini shume dakord me ato qe do thotë ai. Beqaret duhet te ndjekin një tjetër strategji për te joshur dike. Ne pune do keni goxha surpriza. Rendësi ka qe situata do ketë një përmirësim te menjëhershëm.

Peshorja

Do mrekulloheni edhe njëherë si dukur pranë atij qe dashuroni dhe gjerat do shkojnë mjaft mire mes jush. Do kujtoni edhe kohet e vjetra. Beqaret nuk duhet te nxitohen sepse mund te këndohen dhe te vuajnë për një kohe te gjate. Ne planin financiar do iu dalin disa probleme te vogla te cilat do kërkojnë maturi dhe një menaxhim te mire për t’i zgjidhur.

Akrepi

Venusi do mundohet me sa te munde sot ta mbroje jetën tuaj ne çift, por gjithsesi priten disa tronditje te vogla. Duke filluar nga pasditja gjerat do fillojnë te përmirësohen. Beqaret e adhurojnë lirinë qe kane dhe nuk do kërkojnë ne asnjë çast te krijojnë një lidhje. Ne planin financiar nuk do ketë probleme sepse keni kohe qe po i menaxhoni me kujdes te ardhurat.

Shigjetari

Kujdes me sjelljen tuaj ndaj partnerit sot sepse ai nuk do jete ne humorin e duhur. Për ndonjë gabim te vogël situata mund te dale jashtë kontrollit. Beqaret do kenë vetëm tërheqje fizike dhe nuk do hedhin hapa me tej. Gjendja financiare është e mire, mirëpo nëse vazhdoni te shpenzoni tej mase te ardhurat do tronditen se tepërmi. Mos bëni gabime me dorën tuaj.

Bricjapi

Sot do flisni gjere e gjate me partnerin dhe do vendosni me ne fund t’i bëni gjerat me serioze. Tashme nuk mundeni dot te jetoni pa njeri-tjetrin. Beqaret do kenë një dite shume te zakonshme dhe pa ndonjë takim te veçante. Mos u mërzitni sepse gjithçka ndodh për një arsye. Hëna do ndikoje negativisht tek financat. Asgjë nuk do shkoje sipas parashikimeve. Kujdes!

Ujori

Jeta ne çift do vazhdoje me te njëjtin rriten edhe gjate kësaj dite. Do ruani një komunikim te mire dhe nuk do keni aspak probleme. Beqaret duhet t’i bëjnë sytë katër sepse mundësitë për njohje te reja do jene te shumta. Po i humbet do qëndroni serish shume kohe vetëm. Ne planin financiar tregohuni te arsyeshëm nëse nuk doni te keni probleme dhe vështirësi.

Peshqit

Dëshira për te qëndruar me partnerin do jete shume e madhe gjate kësaj dite. Do kaloni momente te zjarrta te cilat nuk do i harroni për një kohe te gjate. Beqaret do marrin, por edhe do bëjnë deklarata te forta dashurie. E sigurte qe do ketë disa ndryshime. Për te rregulluar financat mos e refuzoni ndihmën e familjareve sepse do mbeteni pa para.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article