Veshjet më të mira në “British Fashion Awards 2019”! Mes tyre edhe këngëtarja shqiptare!

 

Një nga mbrëmjet më të mëdha të modës, u mbajt ditën e djeshme, në Londër. Vip-at, duke filluar nga Shailene Woodley tek Julia Roberts, kanë  shkëlqyer në “British Fashion Awards 2019, në  Royal Albert Hall. Ceremonia e organizuar, nga “British Fashion Council” është e njohur si institucioni i dizanjit më inovativ në Uinted Kingdom, prandaj nuk kishte se si vipat të mos vezullonin në tapetin e kuq.

Revista “EllE”, na prezanton 33 vipat, me pamjen më të mirë në “British Fashion Awards 2019”:

A$AP Rocky dhe Rihanna, të veshur të dy në “Fenty”.

Ellie Goulding

Irina Shayk

Nicole Scherzinger

Shailene Woodley, e veshur me “Moncler Pierpaolo Piccioli.

Jourdan Dunn

Emilia Clarke

Kylie Minogue

Tracee Ellis Ross

Rita Ora

Donatella Versace

Cate Blanchett dhe Giorgio Armani          

Naomi Watts

Alicia Silverstone

Leomie Anderson dhe Neelam Gill

Adut Akech

Lara Stone

Winnie Harlow

Charlotte Tilbury

Julia Roberts

Lottie Moss

Poppy Delevinge

Adwoa Aboah

Sandra Oh

Iris Law

Bella Thorne

Elsa Hosk

Michelle Dockery

Naomi Campbell, e veshur me “McQueen”.

Alexa Chung

Rosie Huntington- Whiteley

Barbara Palvin             

Olivia Culpo

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article