Matchy-matchy”; Arbana, Joni dhe Eduarti kombinuar me njëri tjetrin!

Xhupat e markës ‘Moncler’ janë ndër më të preferuarit për periudhat e acarta të dimrit, e duket se familja e Arbana Osmanit e ka të preferuar markën prestigjoze.


Pak ditë më parē teksa Arbana dhe partneri udhëtuan drejt Alpeve Zvicerane, çifti u panë të veshur të dy me xhupat e bollshëm nga Moncler.

Moderatorja kishte preferuar versionin e shkurtër të aksesorit të dimrit, ndërsa regjisori versionin më të gjatë nē ngjyrë blu të errët.


Ndërsa në udhëtimin e kësaj fundjave me dy shoqëruesit e ëmbël të Arbanës Joni dhe Kenza, pamë që edhe i vogli i mami Arbanës ka xhupin e tij ‘Moncler’ njësoj si mami.


Përpos rolit për të të mbajtur ngrohtë, seç kemi një parandjenjë se ‘autorja’ e këtij kombinimi me dy djemtë e rëndësishëm të jetës së saj është pikërisht Arbana.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article