Gjatë sezonit luajti me ngjyrat e format, por në episodin e fundit të emisionit, Luana shfaqet super elegante!

Mbrëmja e sotme sjell episodin e fundit të sezonit për ‘Shiko Kush Luan’. Ashtu si përherë, Luana Vjollca e ka treguar përmes Instagramit se cfarë mund të presim: të ftuar janë aktorët e projektit kinematografik të Ermal Mamaqit, ‘I love Tropoja’, dhe padyshim, do të ketë të qeshura plot, batuta e rrëfime. Kështu Ermali tregon se cfarë nuk i pëlqen tek Ami: pizhamet sit ë gjyshes. Ne ndërkohë na ra në sy fustani që Luana ka zgjedhur për këtë mbrëmje: ndryshe nga herët e tjera, kur I ka pëlqyer të befasojë me veshje të guximshme për nga ngjyrat e stili, moderatorja këtë radhë ka preferuar të “ecë më të sigurtën“: fustanin e zi elegant të puthitur pas trupit!

 

Previous ArticleNext Article