Fotot e fundit të Fatmës tregojnë se i paska rënë një super nur nga shtatzania!

Shtatzania po i shkon për bukuri Fatma Methasanit. Në fakt, në fotot e saj me barkun e rrumbullakosur, Fatma na duket më e hijshme se kurrë!

Moderatorja do të behët për herë të parë nënë; djali i saj pritet të vijë në jetë së shpejti. Dhe Fatma nuk e ka pasur problem të tregojë faza të ndryshme të pritjes së ëmbël përmes postimeve të vazhdueshme në rrjetet sociale. Së fundi, ajo ka bërë dhe dicka mjaft të vecantë: ka mbledhur në një vend foto të ndryshme të shkrepura gjatë këtyre muajve, duke treguar ndryshimet që ka pësuar. “9 muaj duke u përgatitur të bie në dashuri përjetësisht” ka shkruar ajo në krah të fotove të ëmbla që tregojnë rritjen e barkut me kalimin e kohës.

 

View this post on Instagram

 

💙 9 months preparing to fall in love for a lifetime! 🤰

A post shared by Fatma Methasani (@fatma_methasani) on

Previous ArticleNext Article