Pas 3 vitesh bashkë, Rihanna ndahet nga i dashuri miliarder

Rihanna mund të jetë kthyer sërish në tregun e beqareve!

Burime të shumta raportojnë se këngëtarja 31-vjeçare i ka dhënë fund historisë së saj të dashurisë me të dashurin miliarder, pas gati 3 vitesh lidhje.

Çifti, të dy 31-vjeçar, kanë pasur një lidhje dashurie tejet private dhe ndonëse janë fotografuar disa herë në shoqërinë e njëri-tjetrit, i kanë shmangur deklaratat dhe daljet publike në evente së bashku.

Sa i përket shkakut të ndarjes, nuk është ende e qartë se çfarë e çoi dyshen drejt këtij vendimi.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article