Me kombinimin e fundit, Victoria Beckham na tregoi se qenka koha të nxjerrim në pah këmbët!

Kur vjen fjala tek moda, Victoria Beckham nuk gabon kollaj! Dhe në daljen e fundit në Londër, 45 vjecarja tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me veshjen e saj, një kombinim i goditur i klasikes me sportiven.

Victoria, që përgjithësisht preferon pamntallonat e gjera, këtë radhë kishte zgjedhur të ngjitura pas trupit, kombinuar me cizme të shkurtra me takë të lartë dhe të hapura në pjesën e gishtave. Stilistja I kishte kombinuar këto me një xhaketë të bollshme me kuadrate, me mëngë shumë të mëdha e të mbledhur në mes me rrip. Në fund, nuk mund të mungonin edhe një palë syze të mëdha dielli, megjithëse koha ishte e vranët!

 

Previous ArticleNext Article