2 javë pas lindjes, Elisa Spiropali rikthehet në punë në top formë

Ministrja Elisa Spiropali ka vetëm 2 javë që është bërë nënë për herë të dytë pasi në jetë erdhi djali i saj Kren.

Por pa kaluar ende 2 javë nga lindja, politikania e njohur i është kthyer detyrës së saj dhe është fotografuar të enjten teksa shkonte në Parlament.

Paparazzi i “Panorama Plus” e ka fotografuar nënën e re në ambientet e jashtme të institucionit, e veshur me të zeza dhe që dukej në formë shumë të mirë.

 

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article