Marina Vjollca, policja më e bukur!!

Përvecse e bukur,  Marina Vjollca paska dhe talent për imitim. Në Klanifornia, moderatorja u shfaq krejt ndryshe këtë radhë. Duke shfrytëzuar dhe një ngjashmëri të pamjes me efektiven e OFL, për të cilën nuk reshten së foluri të gjithë pas daljes në deklaratë për shtyp me syze të errëta e kapele, Marina u “shndërrua“ pikërisht në policen simpatike bjonde. Dhe rolin ia doli ta kryente me sukses, vetëm se nuk e mbajti dot të qeshurën as vetë me teksin që kishte për të lexuar, sic e tregojne dhe fotot nga dritare.net.

Emisioni i humorit në Tv Klan nisi tetorin e vitit të kaluar. Për Marinën, drejtimi i tij do të thoshte rikthim pas dy vitesh mungese në ekran.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article