Harrojeni Tapetin e Kuq; After party- i Oscars po bën namin në rrjet

Edicioni i 92-të i ndarjes së çmimve Oscars mund të ketë përfunduar ama parakalimet e modës vijuan më tej me after party-n e “Vanity Fair”. Festa e yjeve vijoi me fustane më sensuale, trupa më të ekspozuar dhe të famshëm që iu bashkuan fetsive q ëzgjatën deri në orët e para të së hënës.

Shihni më poshtë çfarë veshën VIP-at!


Jessica Alba dhe Cash Warren


Hailey Baldwin Bieber


Chrissy Teigen


Ciara


Scarlett Johansson


Adriana Lima


Kim Kardashian dhe Kylie Jenner


Gabrielle Union dhe Dwyane Wade


Dita Von Teese


Chiara Ferragni


Donatella Versace


Heidi Klum


Leona Lewis


Christina Ricci


Sharon Stone


Joan Collins


Joe Manganiello dhe Sofia Vergara


Leslie Mann


Rashida Jones


Katharine McPhee

Sarah Paulson


Olivia Wilde


Tracee Ellis Ross


Nicky Hilton


Chrissy Teigen dhe John Legend


Chelsea Handler


Elizabeth Banks

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article