Familja po shtohet; këngëtari shqiptar baba për herë të dytë

Këngëtari i njohur shqiptar Elinel do të bëhet baba për herë të dytë.

Prive.al ka zbuluar se bashkëshortja e tij Klementina është shtatzënë dhe mësohet se shumë shpejt do të vijë në jetë një vajzë.

Elinel dhe Klementina janë gjithashtu prindër të një vajzë, tashmë 4-vjeçare të quajtur Sandra.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article