Frymëzohuni nga VIP-at shqiptarë/ 9 ide çfarë të vishni sonte për Shën Valentin!

Pasi keni uruar njëri tjetrin me  një sms, telefonatë, apo përmes një dhurate, me siguri edhe darka romantike nën qirinj e me muzikën tuaj të preferuar në sfond nuk do të mungojë. E nëse djemtë janë më praktikë sa i përket veshjes, tensionin dhe stresin e vajzave se çfarë do të veshin  përballë Valentinit të tyre natën e 14 shkurtit arrijmë ta ndjejmë që këtu.

Ne kemi mbledhur disa ide, frymëzuar nga vajzat e njohura të showbiz-it, për t’jua kursyer sadopak stresin apo pse jo edhe kohën, duke ju sjellë disa ide se si do të mund të ishte një veshje ideale për darkën tuaj romantike.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article