Politikanë dhe artistë; VIP-at nuk e fshehin dashurinë këtë Shën Valentin

Sot festohet për dashurinë e ata që zgjedhin ta bëjnë këtë nuk i fshehin urimet, buqetat me trëndafila e deklaratat e dashurisë për njeriun e tyre të zemrës.

Te ‘kupidi i dashurisë’ besojnë edhe shumë personazhe të njohur të jetës publike në Shqipëri të cilët kanë uruar festën krah njeriut të zemrës. Nga presidenti Ilir Meta, bashkëshortja e Erion Veliajt deri te emra më të njohur të showbizit, shihni urimet e tyre.

 

View this post on Instagram

 

Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve !

A post shared by Ilir Meta (@ilirmeta.faqjazyrtare) on

Me një varg postimesh kur shihet e kapur prej dore me bashkëshortin e saj Erion veliaj, Ajola ka zgjedhur të mos shkruaj asgje, por t’i lërë vetë fotot të flasin për dashurinë e çiftit.

 

View this post on Instagram

 

Gezuar. Le te shpertheje dashuria…! 😉

A post shared by Julian Deda (@juldeda) on

 

View this post on Instagram

 

Gjuli&Rema&Zëri ne qytetin e dashurise ❣️ Sunglasses @optika_1 @optika_1.kosove

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Previous ArticleNext Article