Sa ka kushtuar fustani i kuq i Marina Vjollcës për të cilin po flasin të gjithë!

Fustani i kuq i Marina Vjollcës në Klanifornia mori shumë vëmendje këtë radhë.

 

View this post on Instagram

 

“Klanifornia” sonte❤️

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Duket se moderatorja ishte ende në atmosferën e Shën Valentinit, dhe në rrjetet sociale, veshja e saj u komplimentua mjaft.

 

View this post on Instagram

 

Ikona e muzikes popullore shqiptare, Merita Halili, sonte ne “Klanifornia”!

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Por sa kushton ky fustan, dhe kush e ka krijuar?

Sipas shqiptarja.com, ai është i dizenjuar nga “Dolce & Gabbana”, dhe mund të kapë vlerën e gati 5 mijë dollarëve. Një fustan të tillë e kanë veshur dhe yje botërorë si Katy Perry apo Emilia Clarke.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article