Pa pantallona është edhe moda!

 

Nëse jeni nga ata që pëlqeni të ndiqni modën dhe të azhornoheni me trendet e reja, atëherë nëse shihni dikë në rrugë të veshur me një këmishë të gjatë, këpucë e çantë, me siguri nuk do të mendoni se ka harruar të veshë pantallonat…

Nuk ju pëlqejnë xhinset apo pantallonat në përgjithësi nuk janë veshja juaj e preferuar? Mos u shqetësoni, por thjesht lërini në shtëpi dhe dilni pa to.

Të paktën personazhët e njohur të showbiz-it botëror e kanë zgjidhur këtë ‘hall’ dhe pasi kanë plotësuar të gjithë ‘outfit-in’ kanë dalë në rrugë duke lënë veshjen e poshtme në shtëpi.

Në fund të fundit mirë duken edhe pa pantallona apo jo?

Previous ArticleNext Article