5 modelet e xhinseve që ju duhen këtë sezon!

 

Që prej krijimit për herë të parë të xhinseve, ato janë renditur në veshjen më të rehatshme e të pëlqyer si nga femrat ashtu edhe meshkujt. Por si çdo veshje tjetër, edhe pantallonat xhins kanë trende e modele të ndryshme në sezone të ndryshme.

Nëse po mendoni të rinovoni garderobën tuaj, kemi një parandjejë që doni t’a nisni nga xhinset, ndaj më poshtë do të gjeni 5 modele xhinsesh që do t’ju duhet t’i keni patjetër në dollap këtë sezon.

Dhe nuk e themi ne, e thonë stilistët.

Pantallona (xhins) të gjera

Boyfriend Jeans

Mom Jeans

Pantallona të ngushta

Pantallona të drejta

Burimi: Vogue

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article