Pas 25 vjetësh martese, babai i Dua Lipës i bën të shoqes mesazhin më romantik!

Kanë tre fëmijë bashkë dhe 25 vjet martesë mbi supe, por Dukagjin dhe Anesa Lipa vazhdojnë të mbeten  të dashuruar si “ditën e parë“.

 

Përvjetori i martesës e dëshmoi këtë fare qartë, sepse i ati i Dua Lipës I bëri të shoqes një dedikim të rrallë, duke treguar kështu sesa e fortë mbetet lidhja mes tyre.

“Ja dolëm të kalonim më shumë se çe kisha imagjinuar. 2 luftëra dhe shumë manovra për arritur këtu ku jemi sot. Faleminderit që qëndrove pranë ideve të mia të çmendura dhe më dhe tre fëmijë të bukur. Të dua. Gjithmonë. Zoti dhe Zonja Lipa, 25 vite sot”, ka shkruar ai në krah të fotos të tyre të vjetër të martesës, ku duken të dy mjaft të këndshëm. Dhe kanë arritur ta ruajnë më së miri formën e tyre, pavarësisht kalimit të viteve!

 

View this post on Instagram

 

New York was fun fam 🖖😎 #nyc till next time

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa) on

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article