2 vite pas divorcit, çifti i njohur i jep një tjetër mundësi martesës së tyre

Shia LaBeouf dhe ish-bashkëshortja Mia Goth janë fotografuar në disa momente intime këtë javë, thuajse 2 vite pasi i dhanë fund martesës së tyre.

LONDON, ENGLAND – OCTOBER 19: Mia Goth and Shia LeBeouf attend the closing night European Premiere gala red carpet arrivals for “Fury” during the 58th BFI London Film Festival at Odeon Leicester Square on October 19, 2014 in London, England. (Photo by Anthony Harvey/Getty Images for BFI)

Ish-bashkëshortët, që janë kapur mat nga paparazzi duke shkëmbyer puthje në Pasadena, Kaliforni të premten, duket se konfirmojnë kështu zërat e ribashkimit pasi mbajnë në gishta edhe unazat e martesës.Në mesin e pandemisë globale të koronavirusit, aktori 33-vjeçar dhe partnerja e tij 26-vjeçare nuk nguruan të shkëmbenin një puthje në park.

Kjo vjen pak javë pasi LaBeouf u fotografua me unazën e martesës në Academy Awards, duke nxitur zërat se divorci i dyshes mund të ishte ‘anulluar’ dhe se ata kishin vendosur t’i jepni dashurisë së tyre një tjetër mundësi.

Shia dhe Mia janë takuan në sheshxhirimin e “Nymphomaniac” në 2012 dhe kanë pasur një marrëdhënie të paqëndrueshme.

Në korrik 2015, Shia u dëgjua duke thënë në një klip të publikuar nga Entertainment Tonight se ‘do ta kishte vrarë’ të dashurën e tij Mia, pas një sherri me të.

Aktori amerikan dhe aktorja britanike u martuan në 10 tetor 2016 në një ceremonie në Las Vegas.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article