Stili ndër vite i mbretëreshës Elizabeth: Mahnituni nga ylberi i ngjyrave!

Duke i qëndruar besnike uniformës dhe stilit të saj të veshjes: një pallto apo fustan kombinuar me kapele të së njëjtës ngjyrë, doreza dhe perla, mbretëresha Elisabeth e Anglisë ka ditur si ta mbajë stilin e saj të përditësuar me kalimin e viteve duke e përshtatur atë në çdo ngjyrë të ylberit.

Në nder të ditëlindjes së saj të 94 këtë të martë, 21 Prill, ju sjellim disa nga daljet e saj publike ndër vite.

1989

2006

2016

2014

2018

2019

2015

2017

2018

1990

2015

2018

2018

2012

1977

2016

2014

2012

2019

2005

2017

2015

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article