Princ Louis sot 2 vjeç! 30 fotot më të ëmbla të mbretërorit më të vogël

Princ Louis, djali i vogël i Princ Williams dhe Kate feston sot ditëlindjen e tij të dytë. Me këtë rast, Kensington Royal ka publikuar në Instagram disa foto të princit të vogël me dyer të lyera me bojëra me ngyra, foto të shkreura nga mamaja e tij, Dukesha Kate Middleton.

Në këto dy vite jetë të shumta kanë qenë fotot e Louis që ka rrembyër zemrën e të gjithë e që në fotot e tij të para të adhurueshme me Princeshën Charlotte, deri në debutimin e tij  në ballkonin e Pallatit Buckingham.

Më poshtë gjeni një koleksion të momenteve të tij më të ëmbla, e më pikante të të gjitha kohërave.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article