Shokon Kylie Jenner: Një familjar i infektuar me Covid-19

Covid-19 është sëmundja që ka prekur pjesën më të madhe të botës dhe ka vërtetuar se nuk ditë zgjedh mes të varfërve apo të pasurve e njerëzve të panjohur e atyre VIP.

Koronavirus duket se ka hyrë në familjen më të famshme në botë, Kardashian-Jenner dhe kjo sipas deklaratës të miliarderes Kylie Jenner.

Në trailerin e episodit të ri “KUWTK”, që është filmuar pikërisht në këtë periudhë pandemie, më e vogla e familjes tha: “Është e frikshme kur dikush që shtë kaq afër me shtëpinë ka rezultuar pozitiv”, duke zbuluar kështu se një i afërm i klanit të motrave të famshme është infektuar me koronavirus.

Megjithatë 22-vjeçarja nuk foli me emra rreth kësaj çështje.

Aktualisht secila nga motrat është izoluar në shtëpi me familjen reciproke për shkak të situatës së izolimit.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article