‘Ezel’ në qiellin e shtatë; baba për herë të parë në moshën 45-vjeçare!

Aktori i famshëm turk Kenan İmirzalıoğlu do të bëhet baba për herë të parë.

Ylli i telenovelave turke, i njohur në vendin tonë nga roli i Ezelit dhe bashkëshortja e tij, Sinem Kobal janë në pritje të një fëmije dhe lajmin e bukur e kanë bërë publik miqtë dhe familjarët e çiftit.

Burime pranë dyshes kanë zbuluar se ata do të bëhen me vajzë, dhe se bashkëshortja e aktorit është në muajin e ktërt të shtatzënisë.

45-vjec Kenan dhe bashkëshortja e tij 32-vjeçarja Sinem Global janë martuar në vitin 2016.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article