Habit Luana Vjollca: “ Jam Kylie Jenner e Shqipërisë”!!

U desh vetëm një “provokim” i vogël që Luana Vjollca të tregonte publikisht se cfarë mendimi ka për veten. Kur aktori dhe regjizori amerikan Eric Tabach, u cili po fiton famë si YouTuber falë komunikimit në Instagram me personazhe të njohur nga cdo shtet i botës komunikoi me të, moderatorja nuk u tregua aspak “modeste”.

 

View this post on Instagram

 

Blue 🦋 Ps. Fustani eshte dizenjuar nga ekipi i “LuanaStore” dhe rri perfekt ne trup.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

 

View this post on Instagram

 

happy monday 👅

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Tabach, që po kërkonte të gjente një personazh të famshëm në Shqipëri, shikon numrin e ndjekësve të saj dhe dedukton se ka përpara një VIP shqiptar. Por ai mbetet i habitur kur ajo i prezantohet si “ Kylie Jenner i Shqiperise”.

Se cfarë u tha më tej, këtë duhet të presim vazhdimin e bisedës për ta mësuar, sepse Tabach ka treguar vetëm pjesën ë parë të saj, ndërsa pritet episodi i radhës.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article