“Fake News” apo e  “ E vërtetë”? Kejsi Tola rrëfehet për lidhjen me Flori Mumajesin!

Pëprara disa kohësh u përfol për lidhje me Flori Mumajesin, dhe tani Kejsi Tola vendosi ta thotë dhe ajo fjalën e saj. Këngëtarja ishte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ku u përball pikërisht me këtë pyetje, të cilën nuk e la pa përgjigje.

“Lidhja me Flori Mumajesin ishte ‘fake news’ apo lajm i vërtetë?”, e pyeti Alketa Vejsiu dhe Kejsi e la të kuptohet shumë mirë cfarë donte të thoshte.

“‘Fake news’ do të ketë gjithmonë, dhe nga eksperienca ime në botën e showbiz-it, jam mësuar kam filluar të mësoj të jetoj dhe me lajmet e pavërteta. Dhe pse në fillim më mërzisnin dhe më preknin nga gjendja emocionale. Por ‘fake news’ do të ekzistojnë gjithmonë dhe le të hamendësojnë njerëzit”. Alketa nuk e la me kaq, por e ngacmoi sërish: ” Ishte “fake news?”. “ Le të hamendësojnë si të duan”, ia ktheu këngëtarja!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article