E pabesueshme: Vera Wang, befas seks simbol në moshën 70 vjec!!

Kush i sheh foto, e ka të vështirë të besojë se ato tregojnë imazhin e një 70 vjecareje. Dhe nuk po flasim vetëm për fytyrën ( e dimë që ato mund te ndërhyhet sa të duash tani). Trupi i saj nuk duket aspak ai i një gruaje 70 vjecare ( sado të mbajtur)!

Sekreti i një fiziku të tillë ( dhe cfarë lëkure)? “ Punë, gjumë, një koktej me vodka, jo shumë diell”.

 

View this post on Instagram

 

Start of 2020….. the future looking bright ‘The skies the limit’. 😯🤔😷😢

A post shared by Vera Wang (@verawang) on

Reagimet për të shpërthyen në Twitter pasi një ndjekëse u shpreh e befasuar ditë më parë dhe nuk e besonte dot moshën e stilistes së famshme. Twitteri ia ktheu përgjigjen: “ E verifikuar, është e vërtetë”! Pas kesaj, rrjeti u cmend! Ekspertja e fustaneve të nuseve e gjeti veten kështu përballë një shpërthimi të beftë vëmendjeje në mediat sociale, por fiziku i saj në dukje kaq i ri, e meriton vërtet!

 

View this post on Instagram

 

4 th of May 2020….. ‘Met’ing in Miami. 😢

A post shared by Vera Wang (@verawang) on

 

View this post on Instagram

 

When a bit of bling is needed…… @davidsbridal @kohls

A post shared by Vera Wang (@verawang) on

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article