Sharon Stone, 62 vjec, doli për rreze dielli mes karantinës në oborrin e saj, dhe njerëzit s`u besuan syve!

Sharon Stone vazhdon ta mbrojë me forcë statusin e njërës prej femrave më të bukura të botës, dhe këtë zor se e kundërshton njeri!

Në moshën 62 vjecare, aktorja postoi në rrjetet sociale foto nga pishina e shtëpisë së saj, ku doli të merrte diell në mesin e karantinës, dhe befasoi sërish! Linjat trupore të yllit hollivudian do t`I kishte zili dhe një 20 vjecare!

Në njërën prej fotove, diva shfaqet me një helmet në kokë. “ Duke ruajtur mendjen”, ka shkruar ajo me shaka, ndërsa në disa foto të tjera shihet duke i bërë manikyrit qenit, që bindet pa bërë zë!

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article