Me një program të ri, në ekran të ri; ja ku do ta shohim së shpejti Alban Musën!

 

Pak muaj pasi shkëputi marrëdhëniet me televizionin Report Tv ku punonte si moderator në programin “Rreze dielli”, Alban Musa tashmë do të jetë në një tjetër ekran, ku do të vijojë karrierën e tij.

Abc Neës do të jetë ‘shtëpia’ e re e Musës, ku çdo të dielë në orën 17:00 teleshikuesit do të ndjekin prurjen më të re në këtë ekran.

Albani ka qenë i ftuar mëngjesin e sotëm në “ABC-ja e mëngjesit”, ku ka treguar se i është bashkuar “ABC Neës” dhe programi i tij i ri quhet “”Nëpër Shqipëri”.

Ky program do të tregojë destinacionet e mrekullueshme të vendit tonë dhe do të transmetohet të shtunën në orën 17:00 në “ABC Neës”

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article