Vidhte gjithë vëmendjen: Të gjitha veshjet e Dianës në dasmat që është ftuar!

Nuk e dimë se sa komode ka qenë nuset në dasmat e të cilave ka qenë e ftuar Princeshë Diana, pasi ajo çfarë është e vërtetë është fakti Princesha e Wellsit ka vjedhur vëmendjen kudo që ka shkuar.

Me stilin e saj të rafinuar ne veshje dhe të qenit një personazh i dashur nga e gjithë bota, nëse Diana ishte e ftuar në një ceremony dasme, prozhektorët do të ktheheshin të gjithë nga ajo.

E njohur për pasionin e saj për modën, Diana dinte si të kthehej në yllin e mbrëmjes, qoftë edhe vetëm nëpërmjet veshjes, ndaj më poshtë ju paraqesim disa prej veshjeve që princesha popullore ka zgjedhur të ketë në disa prej dasmave të miqve të saj, apo familjes mbretërore.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article