Ledioni i bëri Sarës dhuratën perfekte për përvjetor!

Dikush tjetër ndoshta do të kërkonte tjetër gjë, por për Sarën, kompleti i enëve të kuzhinës që Ledioni i kishte bërë dhuratë në ditën e përvjetorit të tyre, ishte dhuarata perfekte! Aq më tepër që ishte kujdesur t`i vendoste dhe foton e modeles s saj të preferuar, Chrissy Teigen.

“Vij në shtëpi tek dhurata më e ëmbël nga bashkëshorti im, që e di se s’dua askënd më shumë se Chrissy Teigen”- ka shkruar ajo në Instagram. Ledion Lico dhe Sara Hoxha lidhën kurorë gushtin e 2018-yës, e kanë dy fëmijë, London dhe Roman.

Ledioni ndërkohë, sot ka dhe vetë ditëlindjen. E para që e uroi publikisht ishte Lori, e cila e ka treguar në mjaft raste që ka një marrëdhënie shumë të mirë me kunatin! “Ditëlindjen më të gëzuar Ledion Liços, energjia jote është e pashoqe”- thotë Lori

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article