Reçipeta apo bluzë? Këtë verë njëra do ketë funksionin e tjetrës!

Reçipetat kësaj here nuk do të jenë aspak të zakonshme, dhe shumë larg atyre që keni përdorur deri më tani.

E gjitha kjo sepse do të jenë dy funksionale: si recipeta dhe si bluzë!

Stilistët i kanë dhënë një tjetër dimension veshjes poshtë këmishës, apo xhaketës pasi këtë sezon reçipeta apo crop top do të jetë në qendêr të vëmenjdes në outfutin tuaj.


Mund të vishni një kostum pantallona xhaketê, fustan me delolte të hapur, fund me këmishë apo çfarêdo tjetër, por këtë verë do të keni parasysh që crop top apo reçipeta të marrë vëmendjen e duhur.

Ja disa modele që sugjerohen nga krijuesit e stilit.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article