As dietë e as palestër, ja si i humbi Marina 10 kilogramë!

Marina Vjollca ka hujmbur mjaft në peshë kohët e fundit, dhe kjo ka rënë në sy. Në një intervistë për programin “Jo Vetëm Modë”, në TV Klan ajo tregoi se ka humbur 10 kilogramë. Marina tha se nuk ka mbajtur asnjë dietë dhe nuk ka kryer ndonjë aktivitet fizik.

 

View this post on Instagram

 

Faleminderit shume per dashurine qe me dhuroni🙏🏼 Love you all!

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on


“ Rashë në peshë rreth 10 kile, nuk e di se çfarë ndikoi tek unë që u dobësova shumë dhe njerëzit e vunë re. Shumë njerëz më thanë je duke mbajtur dietë apo jam duke bërë ndonjë aktivitet fizik. Nuk është fare e vërtetë, nuk e di çfarë ndodhi. Mbase periudha stresuese e pandemisë”, u shpreh moderatorja. Epo vajza, “ stresohuni” një cikë më shumë, se paska efekt sipas Marinës!

 

 

View this post on Instagram

 

Llastice apo goce shembullore?🤔😄

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article