Rikthimi i fuqishëm i pantallonave kauboj; 10 modele që duhet të keni në garderobë!

 

Vera e këtij viti do të sjellë një ringjallje të viteve 70’ sa i përket pantallonave, pasi stili ‘country’ është rikthyer. Pantallonat me prerje të gjera në fund dhe me bel të lartë sugjerohen fort nga stilistët për verë 2020.

Me atlete, sandale apo stiletto  ky model pantallonash pranon çdo lloj këpuce, dhe nëse kërkoni ide dhe sugjerime se si dhe me çfarë t’i kombinoni më poshtë ju sjellim 10 ide.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article