E veshur me lëkurë kokë e këmbë, Jennifer Lopez na la gojëhapur!

Jennifer Lopez e “cmendi” Instagramin sot me postimin e fundit” : këngëtarja dhe aktorja e njohur shfaqej aty e veshur kokë e këmbë me lëkurë, përfshirë dhe cizmet  e gjata. Kombinimi ngjyrë mjalti u interpretua menjëherë nga ndjekësit si tendenca e vjeshtës së cilës i duhet kushtuar mjaft vëmendje.

 

 

View this post on Instagram

 

✨A whole mood ✨😎 @Coach

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

E gjithë kjo, theksohej edhe më shumë nga syzet e bukura e të mëdha të së njëjtës ngjyrë si dhe vëthët “gjigandë” ngjyrë floriri. Canta ngjyrë kremi e shtonte dhe më shumë hijeshinë e veshjes. JLo, për ndjekësit, e meritoi notën 10!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article