Babai i Adrolës i prerë: “10 burra po more, nuk vij më kurrë në dasëm”!

Adrola Dushi ka qenë ditën e sotme e ftuar në emisionin ‘Pop Culture’ me Dojna Memën ku rrëfeu se familja e saj nuk e ka pritur aspak mirë divorcin e modeles nga partneri, madje duket se ende nuk e kanë kapërcyer edhe sot e kësaj dite.

 

View this post on Instagram

 

Një martesë të dytë? Adrola Dushi, ja cfarë më ka thënë babi E ndiqni të plotë në Youtube! @pop_culture_tch @dojnamema

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on

Dojna deshi të dinte nëse prindërit e saj kanë dëshirë ta shohin sërish me fustanin e bardhë, dhe Adrola u përgjigj me sinqeritet. “Nuk di ca të them, të betohem!Më ka thënë babi: edhe 10 burra po more unë nuk të vij më në dasmë, domethënë nuk i kam shumë mirë punët me fustanin e bardhë”- u shpreh ajo duke qeshur. Ish-Miss Shqipëria dhe ish- bashkëshorti i saj Adis Patushi u ndanë pas disa konflikteve e mosmarrëveshjeve, dhe pas kësaj Adrola me djalin u larguan në Amerikë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article