Jonida në super formë pas lindjes, Besniku gjen mënyrën për ta mbrojtur nga “syri i keq”!

Jonida Vokshi i la të gjithë pa mend me trupin e saj perfekt vetëm pak ditë pas lindjes! Moderatorja solli në jetë një vogëlushe që së bashku me të shoqin, Besnik Krapi e pagëzuan me emrin Emi. Padyshim, Emi e vogël është kthyer në qendër të vëmendjes, por dje të gjithë komentet në fakt për Jonidën, ndaj partneri i saj është bërë “merak” se mos ia kap të shoqen syri i keq!

 

View this post on Instagram

 

Faleminderit ZOT per kete bekim! 🙏🏻

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

 Mënyra tradicionale për ta larguar është hudhra, dhe ai i ka vendosur Jonidës jo një thelp, por një kokërr të tërë! “Ja qita ni huder n’vend t’vothit se ma myti msyshi! Syni keq, F Y qetash!!!”- shkruan ai krahas fotos që I bëri të gjithë të qeshin, ndërsa Jonida e vazhdoi “lojën” duke komentuar : “E du dhe nje nga veshi tjeter, se po duket shume stylish“!!

 

View this post on Instagram

 

Ja qita ni huder n’vend t’vothit se ma myti msyshi! Syni keq, F Y qetash!!! @oltadaku a jemi ne rregull??

A post shared by besnik krapi (@besnikkrapi) on

easy dinner ideas
Previous Article