Sara nxorri foton e parë të plotë zyrtare me barkun e rrumbullakosur!

Ledri Vula dukej si beqari i përjetshëm, por jo. Edhe pse ka pasur disa lidhje të bëra publike për shkak se partnerja ishte një person VIP ( Dua Lipa, Dafina Zeqiri, Adela Sollaku), në fund, ishte Sara Hoxha ajo që e uli me këmbën në tokë, dhe tani, do ta bëjë baba! Dyshja e konfirmoi vetëm pak ditësh se do të bëhen prindër dhe tashmë e gjithë vëmendja është fokusuar tek Sara! Sa fundi, ajo ka ndarë foton e parë zyrtare me barkun e rrumbullakosur, dhe duket kaq bukur!

 

View this post on Instagram

 

This is tooo exciting.. 🙈👼🏻

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

 Është super në formë, dhe duket që po e shijon shumë këtë moment kaq të bukur të jetës së saj!

easy dinner ideas
Previous Article