Shkëlzen Jetishi infektohet me koronavirus!

 

Teksa në Kosovë situata me Covid-19 ende nuk po njeh stabilizim, numrit të të madh të të infektuarve nga emrat e njohur VIP i është shtuar edhe këngëtari i mirënjohur.

Artisti ka konfirmuar për ‘Gazeta Blix’ se pasi ju nështrua testit ai rezultoi pozitiv me koronavirus dhe aktualisht ndodhet në shtëpinë e tij, pasi fatmiërësisht nuk ka nevojë për trajtim të specializuar në spital.

“Jam në gjendje të mirë shëndetësore, por vetëm erërat nuk po i ndjej. Momentalisht ndodhem në vet-izolim”, është shprehur Jetishi.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article