Zyrtarisht në vjeshtë: Këto janë 7 trendet që do veshim këtë sezon!

Vjeshta trokiti, dhe zyrtarisht sot kemi hyrë në stinën e artë.

Nëse jeni prej atyre që ju pëlqen të ndiqni modën e të azhornoheni me të rejat më të fundit në industrinë më të madhe në botë siç është ajo e modës; me siguri tashmë jeni familjar me trendet që sugjeruan stilistët për pranverën e këtij viti (por që fatkeqësisht nuk patëm mundësi t’i vishnim, ose i veshëm në shtëpi)

Në këtë pikë le të ecim pak muaj më parë dhe te shohim se çfarë sugjerojnë stilistët për vjeshtën e 2020-ës; trende që i pamë në Javët e Modës në kryeqytetet kryesore të botës.

Më poshtë ju rendimin 7 trende që do të ‘drejtojnë’ veshjen tuaj në sezonin e vjeshtës:

Pantallona lëkure

‘Mix and Match’

Stil viktorian

Trego pak lëkurë

Thekë

Kostume të punuara me shtiza

Fustane voluminoze

Previous ArticleNext Article