Fejohet me bujë të madhe, futbollisti shqiptar i bën asaj dhurata “të cmendura”!

Futbollisti i kombëtares shqiptare Odise Roshi bëri festë të madhe për fejesën e tij. Ceremonia nuk kaloi pa vëmendje mediatike.

Por shumë përshtypje bënë dhuratat super të shtrenjta që Odisesa i bëri të fejuarës, Silva. Panorama.com thotë se vajza ka marrë nga njeriu i saj i zemrës në këtë ditë kaq të vecantë për ta një unazë të çmuar prej 20 mijë eurosh dhe një orë me vlerë 30 mijë euro.

Futbollisti duket që “ka lënë mendjen” pas brunes bukuroshe! Por sot iu desh të shkëputej për pak kohë sepse është i grumbulluar për sfidën me Lituaninë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article