Albërija feston ditëlindjen, sa vjec mbush këngëtarja?

Albërija Hadërgjonaj ka ditëlindje, dhe ndër urimet e para, e padyshim më të bukura ishte ai i së bijës, Anxhelina.“Gëzuar ditëlindjen mamasë time të mrekullueshme! Vetëmohueses, më të dashurës dhe më të bukurës si brenda dhe jashtë! Të dua me gjithë zemër dhe shpirt!”- ka shkruar ajo.

Po sa vjen mbushi këngëtarja? Albërija ka lindur në 15 shtator të vitit 1975. Nuk duket, por kaq vite ka mbi shpatulla, dhe është e qartë se kujdesi për veten, ka dhënë shumë fryte!

Previous ArticleNext Article