‘Thashë Po, përgjithmonë’; me unazën më të pazakontë në gisht, Olta Gixhari bën betimin e përjetshëm!

Ditë-netët e Olta Gixharit tashmë kanë një lajtmotiv; të voglin Amar.

Ndërsa postimet nga përdishmëria me partnerin në instagramin e saj Olta Gixhari i ka pothuajse ineksistente, me të birin e porsalindur duket se aktorja e ka të vështirë të mos ndajë me ndjekësit përjetimet e ëmbla si mami e re.

Edhe pse portretin e Amar publiku nuk e ka parë ende, postimet nga përditshmëria dhe bashkëjetese me të voglin janë të shpeshta në instagramin e mami Oltës.

Nuk e dimë nëse Gixhari është celebruar me partnerin e saj, identitetin e të cilit ka zgjedhur të mos e zbulojë, ama dimë që dikujt Olta sapo i tha ‘Po, përjetësisht’

“Dhe thashë Po përgjithmonë”; ka shkruar aktorja përbi një foto ku mban të birin në prehër, ndërsa unaza kësaj here është biberoni i Amar të cilit nuk ka dyshim që mami i ka bërë premtimin solemn për dashuri të përjetshme.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article