Kroi e vizitoi mami Bietën në punë dhe ia zbukuroi ditën!

Vetëm për një ditë, stafit të “Ftesë në pesë” iu shtua “një gazetar i ri”, vizita e të cilit e ka gëzuar shumë moderatoren.

 

View this post on Instagram

 

Me pak fjale nje dashuri ky kostumi eee??? Edhe mua pelqeu shume 😍

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

 Kroi ishte tek puna e mamit sot, dhe dihet sesa kënaqësi mund të të falin momente të tilla të vecanta, kur mes ngarkesës së cilës ke mundësinë ta heqësh lodhjen në ato pak momente duke pasur pranë fytyrën më të dashur. “1 gazetar i ri në zyrën e “Ftesë në 5”. Surpriza e bukur e ditës”, ka shkruar Bieta në krah të fotove të postuara në rrjette sociale, pa e fshehur aspak kënaqësinë që i fali prania e vogëlushit të saj, i cili nuk i dihet, mbase më vone zgjedh të ecë në gjurmët e prindërve!

 

View this post on Instagram

 

1 gazetar i ri ne zyren e “Ftesë ne 5” 😍Surpriza e bukur e dites ❤️

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

Previous ArticleNext Article